Neden Babynest Almalıyım?

Babynest Olmasaydı?

Babynest olmasaydı annelerin birçok işi zora düşebilirdi. Teknolojininde gelişmesiyle her seyin pratiği ve konfora dönüşmesi hayatımızı kolaylaştıran etmenlerden biridir. Bu ölçüde bakarsak bebeklerimizin rahatı ve güveni her seyden önce ve önde gelir. Bunu düşünerek üretilmiş olan babynest bebek omuriliği ve kafatası sağlığında testlerden geçmiş, en konforlu özellikleri bir araya getirilmiş üründür.

Anneleri rahata kavuşturan, bebeklerin uyku bozukluğuna çare ve derman olan babynest bebek ürünleri arasında en çok rağbet gören ürün olarak karşımıza çıkıyor. Gelin biraz da özelliklerine bakalım;
%100 organik lüx pamuk kumaş,
Oeko-Tex 100 standartlarına uygun Anti-Bakteriyel ve Anti- Alerjik kumaş,
Amerikan Pediatri Akademisinin belirttiği sertlik ve ölçülerde orta sünger kullanılıyor olması,
(Bebek omuriliği sağlığı için geliştirilmiş 26 Dns sertlik)
Omurga gelişimine özel tasarım,
Fermuarlı iç astar, yıkanabilir özellik,
Orijinal olup TPE tescillidir.

Bebeğiniz uykusuz kalmasın, her yerde aynı konfor ve rahatlığı hissetsin diye babynest annelerin ilk tercihi oldu. Kolay taşınabilirliği sayesinde babynest bebeğinizin büyüme aşamasında her zaman yanınızda oluyor. Bir kez kullananın bir daha vazgeçemediği ender ürünler arasında girmiş bulunmaktadır. 2 yaşına kadar en temiz,en güvenilir yer bebeğinizin yuvası babynest!

Neden Babynest Almalıyım?


Babynest bebek beden gelişimi ve huzuru için olmazsa olmazlarımız arasında yerini aldı. Bütün anneler hastane çantalarının yanına birde babynestleri ekledi. Bunu yapmalarını sağlayan elde tutulur birçok sebepleri olan anneler öncelikle bebeklerinin hijyenik bir yerde uyumalarını düşünmektedir. Hal böyle olunca her yerde babynest görmemiz kaçınılmaz oluyor.

Dışarıda emzirme, bez değiştirme gibi uygulamaları yaparken bebeğiniz yuvasında rahat ediyor. Bez değiştirme işleminde bebeğinizi temizliğinden emin olmadıgınız yerlere koymak zorunda kalmıyorsunuz. Gönül rahatlığıyla bebeğinizin rahatını sağlıyorsunuz. Yan kenarlıkları sayesinde düşme tehlikesini ortadan kaldıran babynest anne ve babaların kolay taşıma aracı oluyor. Uyku düzenini sağlayan bebeklerde ağlama oranı daha düşük, iç huzur daha yüksek oluyor. 2 yaşa kadar gelişim gösteren bebekler yatakların geçerken yadırgama olayı yaşanmıyor.

Babynesti yan korumalıkları sayesinde anne,baba arasına bebeklerini alarak rahatça uyuyabiliyor. Bebeğin babynestten kayma, düşme tehlikesi sıfır olurken gece uyanan bebeğine anne hemen müdahale edebiliyor. Hem anne hem baba sıcaklığını alan bebek kadar mutlusu yok!

Her bebekli eve bir babynest lazım…

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiket

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bilgi edinin
Accept !