Erkeklerin duymak istemeyeceği 15 şey

Tüm erkekler güzel şeyler duymak ister özelliklede kadınlardan. Ama işler bazen istediğimiz gibi olmayabilir.

Bizde bütün erkeklerin duymak istemeyeceği 15 şeyi araştırdık ve bulduk! Bu yazıyı ne duymak ne de bir daha okumak isteyeceksiniz!

1- "Bu gece olmaz"

Kadınların erkeklere vereceği en büyük cezalardan biri cinsellikle alakalı olanıdır. Bir erkeğin duymak istemeyeceği en temel cümlelerden biri budur. Özelliklede tekrarlanan bir seri halinde her gece oluyorsa.

2- "Konuşmamız gerek"

Kadınlardan bu cümleyi herhangi bir ülkede herhangi bir dilde duyarsanız duyun anlamı aynı olacaktır. Bela geliyorum diye bağırıyordur. 

3- "Bende bir değişiklik fark ettin mi?"

Unutmayın kadınlar detaycıdır. Sizin de bazen bu küçük detayları görmeniz gereklidir. Kadınların yaptıkları değişiklikleri ne kadar erken fark ederseniz o kadar iyi olur.

4- "Onunla birlikte oldun mu?"

Bu soru geldiği zaman anlayın ki onu aldattınız ve büyük bir kavga geliyorum diyor.

5- "Biraz erkek ol"

Zaten erkek değil miyim? sorusunu kendinize asla sormayın. Olumsuz bir durum karşısında bekleneni veremediğiniz zaman bu karşılığı alabilirsiniz. Bu lafı duymak istemezsiniz. 

6- "Üzgünüz ama kartınızın bakiyesi yeterli değil"

Tam fotoğraflık bir kare. Özellikle de sevgiliniz yanınızdaysa en az bir kere denemenizi tavsiye ediyoruz.

7- "Hamileyim"

Hoppala, şimdi nereden çıktı bu diyenler ve daha fazlasını söyleyecek birçok erkek dünya üzerinde bulunuyor.

8- "Bugün annemlere mi gitsek?"

Kaynana gelin gerginliğinin benzerini erkeklerde yaşıyor. Anneme gidelim diyen bir kadın çoğu erkeği ürkütebilir.

9- "Ehliyet-ruhsat lütfen"

Trafik cezaları bu kadar pahalıyken hele hafta sonunda bir gece vakti bu soruyla karşılaşmışsanız yandınız demektir. İçkili araba kullanmanın cezasını sonuna kadar çekmeye hazırlanın.

10- Bir alışveriş merkezinde otomobilinizin plakasının anons edilmesi

Genelde bu tip anonslar sık sık başınıza gelmese de bu bir yemek yeme anında veya sinemaya yetişmeye çalıştığınızda başınıza gelirse kötü olur. Anonstan otomobilinizin plakası okunurken yanlış yere park ettiğiniz aklınıza gelecek.

11- Uyurken başka bir erkeğin adını sayıklaması "Salih, Salih"

Her insan uykusunda konuşabilir. Eğer kız arkadaşınız aralıksız bir şekilde size kabuslar geçirtecek kadar başka bir erkeğin adını sayıklıyorsa bu durum kötüye işaret demektir.

12- "Hayatım ben kilo mu aldım?"

Evet çoktan seçmeli yerine çoktan hileli bir soruyla karşı karşıyasınız. Bu soruya tüm erkeklerin hazırlıklı olmasında yarar vardır çünkü vereceğiniz evet ya da hayır yeterli olmayacaktır. Açıklamalarınızı da hazırlamanız gerekli.

13- "Ne zaman çocuk yapacağız?"

Kadınların evlendikten sonra çocuk doğurma isteklerinin kabardığını kimseye anlatmanın herhalde bir lüzumu yoktur. Çocuk seven bir erkek veya baba olmaya aday bir kişi olabilirsiniz ama bu soru kesinlikle tüylerinizi diken diken edecektir.

14- "O masa rezerve"

Kalabalık bir grupla veya sırf kız arkadaşınızla gittiğiniz bir mekanı düşünün. Her yer dolu bir boş masa görüyorsunuz ve koştura koştura oraya gidiyorsunuz. Bir de bakıyorsunuz ki garson başınızda ve o cümleleri söylüyor.

15- "Düşünüyorum da"

Kadınları çözemeyen erkeklerin bu cümle karşısında afalladıkları kesin. Ucu açık bir cümle olan "düşünüyorum da" kadınların o an sizin pek hoşlanmayacağınız bir şeyden bahsedeceğine dair en iyi işaretlerden biri.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bilgi edinin
Accept !