İlk buluşma için 5 sonbahar önerisi

İlk buluşma için 5 sonbahar önerisi
Sonbahar geldi çattı! Yılın en hareketli aşk mevsimi yaz arkada kalırken, düşen yaprakların her yeri turuncuya büründüğü romantik aylar kapıda. Arkadaşlık uygulaması OkCupid, bu güzel zamanları yalnız geçirmek istemeyenler için ilk buluşma önerileri hazırladı...

Havaların yavaş yavaş soğuyup, turuncu ve sarı yaprakların kaldırımları süslediği romantik günler geldi çattı. Kimine göre battaniye dönemi başladı, kimilerine göre ise doğanın en keyifli olduğu dönem.  

Kullanıcılarını, birbirlerini daha iyi tanımaları için uygulama üzerinde yer alan sorulara verilen yanıtlara göre eşleştiren arkadaşlık uygulaması OkCupid, sonbahar için en keyifli aktiviteleri araştırdı.  

İşte bu mevsimde ilk buluşmanızı unutulmaz kılacak 5 öneri...


KENDİ ŞEHRİNİZDE TURİST OLMAYI DENEYİN

Birçoğumuz yaşadığımız yeri keşfetmek için nadiren zaman ayırırız. İster hareketli bir metropol, ister miskin küçük bir kasaba olsun, ilk buluşmanızı yaşadığınız yeri bir turist gibi gezmeye ayırın. Ana caddede dolaşın, şirin küçük dükkanlarda mola verin ve mümkünse bir müzeye gidin. Birlikte yeni şeyler keşfederken, bir yandan da birbirinizi keşfedeceğiniz harika bir gün geçirin. 

DOĞANIN TADINI ÇIKARIN

Yürüyüş ayakkabılarınızı giyin ve manzarayı izlemek için yakındaki bir doğa koruma alanına, parka veya yürüyüş alanına gidin. Her şeyden uzaklaşmak hem daha kendinizi daha dingin hissetmenizi sağlayacak hem de başbaşa daha derin sohbet etmenize imkan tanıyacak. 

İlk buluşma için 5 sonbahar önerisi


LEZZETLİ ATIŞTIRMALIKLAR HAZIRLAYIN

OkCupid üzerinde “Partnerinizle birlikte yemek yaparken nasıl hissediyorsunuz” sorusuna her on kişiden 9’u “Harika!” şeklinde yanıtlıyor. Dolayısıyla ilk buluşmada mevsim lezzetlerini birlikte pişirmek eğlenceli bir alternatif olabilir. Elmalı turta, balkabağı çorbası veya kış öncesi her çeşit baharatlı kurabiye… Hatta farklı malzemeler alıp birlikte kendi spesyalinizi yaratmak unutulmaz bir anı olacaktır. 

PİKNİK KEYFİ

Havanın biraz soğuması, piknik sepetini yıl boyunca kaldırmanız gerektiği anlamına gelmez. Sonbaharda açık havada yemek yiyip, kuru yapraklar üzerinde dinlenmek keyifli bir gün için ideal bir plan. Üstelik bu romantik günü ölümsüzleştirmek için çekeceğiniz fotoğraf için harika bir ortam olacak. 

BİRBİRİNİZ İÇİN BİR KİTAP SEÇİN

Bir kişi hakkında en sevdiği kitaplardan çok şey öğrenebilirsiniz. Bir kütüphaneye veya yerel bir kitapçıya gidip seveceğini düşündüğünüz kitapları seçerek onun farklı bir yönünü keşfedin. Kitap yığınları arasında birbirinizin en seveceği kitabı bulmak sizin için eğlenceli bir oyuna dönüşebilir. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bilgi edinin
Accept !