Son yazılar

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Evde nişan organizasyonu ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz

Reklam
Evde nişan organizasyonu ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz

Tanya Organizasyon olarak full Nişan Organizasyonu Konseptleri satışı yapmaktayız. Evde Nişan Organizasyonu hizmeti ‘ son yılların en revaşta en fazla gelir getiren organizasyonları arasında yer almaktadır. Nişan Organizasyonu işine girmek isyenlere full konsept Nişan Masası ve aksesuarları satışını gerçekleştirmekteyiz , kapı kapı dolaşmanıza gerek kalmadan tüm ürünlerinizi bizlerden temin edebilirsiniz.

Kendi işinin patronu olmak isteyenleri sitemize bekliyoruz , konseptlerinizi belirleyin siparişinizi verin ve sizlere verilen sipariş üretim süresi sonrasında ürünlerinizi ister kendiniz gelip alın dilerseniz biz kapınıza kadar teslim edelim. İstanbul Çekmeköy’de bulunan ofisimize herkesi bekliyoruz.

Evde nişan organizasyonu ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz

Tanya Organizasyon olarak tüm Türkiye ve Avrupa’ya hizmet vermekteyiz , üretimleri bizzat kendi atölyömizde kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Evde Nişan Organizasyonu hizmeti özellikle Ev hanımlarımız tarafından oldukça rağbet görmektedir , çoğu müşterimiz 2 Nişan Masası alarak bu işe başlamış ve daha sonra işlerinin artış göstermesi ile birlikte konseptlerini çoğaltmak için tekrardan bizlerden alım yapmışlardır. 

Peki bu işe nasıl başlayacaksınız ‘ Sosyal medyaya girip Nişan Masaları yada Evde Nişan Organizasyonu yazdığınızda bu işin ne kadar çok revaşta olduğuna emin olun ilk başta inanamayacaksınız. aldığınız Nişan Masaları’nı açtığınız sosyal medya sayfasında paylaşarak işlerinizi almaya başlayacaksınız ve iş yaptıkça bu işi dahada seveceksinizdir. 

Nişan Masası Kiralama Fiyatları ‘ İstanbul bölgesinde ortalama olarak 700 tl ile 1500 tl arasında değişen kiralama fiyatları Anadolu bölgelerimizde ise  500 TL İle 700 TL arasında olduğu gözlemlenmektedir. Peki siz bu işi yaparken sadece Nişan Masası’mı kirayacaksınız yada diğer hizmetler ile pekiştererek kazancınızı daha’damı artıracaksınız? Cetering hizmeti Evde Nişan’ların vazgeçilmezleri arasındadır eger ek gelir elde etmek istiyorsanız evinizde yapacağınız pasta,börek,dolma,kısır gibi ürünleride paketinize ekleyerek kazancınızı dahada yukarlara çekebilirsiniz.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!

Yorum Gönder

0 Yorumlar