Topuklu Ayakkabıyla Spor Yapılır mı?

Kadınların fit görünmek uğruna dişiliğinden ödün vermemeleri gerektiğini düşünen Spor koçu Çağlar Bade Türe'ye göre, kadınlar topuklu ayakkabıyla spor yapmalı!

Çağlar Bade Türe, kadınlara “daha fit olmak için spor yapmak uğruna dişiliğinizden vazgeçmeyin” çağrısında bulunuyor. Çünkü, spor yapmak bol kaslı, erkeksi bir vücuda sahip olmak olarak algılanmamalı. Kadın hangi ortamda olursa olsun dişiliğini korumalı…

Har daim genç ve güzel görünmek isteyenlere tavsiyelerde bulunan spor koçu Çağlar Bade Türe, kadınların fit görünmek uğruna dişiliğinden ödün vermemeleri gerektiğini düşünüyor. Bunun nedeni de son yıllarda kadınların kaslı, fit bir vücuda sahip olmak için çalışırken dişiliklerini arka plana atmaları hatta unutmaları. Moda dünyasından yaşamın her alanına yayılan bu erkeksi görünüm ve ruh hali, belki kadınları güçlü kılıyor ama dişiliklerini kaybetme noktasına getiriyor. Çağlar Bade Türe, topuklu ayakkabı ile spor yapmayı önerirken de kadınların her yerde ve her zaman çekici olabileceklerini gösteriyor. “Fit kalmak için dişiliğinden vazgeçme!” diyen Türe, spor yaparken bile kendini daha çekici hissetmenin kadınlara özgüven kazandıracağını da belirtiyor.

Çağlar Bade Türe, topuklu ayakkabı ile yapılan sporun hem vücudun form kazanmasını hızlandıracağını hem daha çekici bir görünüm yaratacağını savunuyor. Hangi kadın daha sıkı, daha dik ve yuvarlak bir kalçaya ya da daha diri ama zarif bacaklara sahip olmak istemez ki? Türe'ye göre, tüm bunlara sahip olmak için sadece topuklu ayakkabılara ihtiyacımız var. Bunun en güzel örneği dansları kadar, fit vücutları ve güzel kalçalarıyla da herkesin beğenisini kazanan Brezilyalı dansçı kadınlar.

Topuklu Ayakkabı ile Spor Nasıl Yapılır?

Bu sorusunun cevabı ise basit: Kendinize öncelikle topuklu ama rahat bir ayakkabı seçin ve başlayın spora…

İster sokakta yürüyün, ister evde squat hareketlerini yapın, ister ofiste verdiğiniz molalarda rahatlatıcı hareketler yapın. Topuklu ayakkabı ile yapılabilecek suquat hareketi bir kadın için olmazsa olmaz hareketlerin başında geliyor. Öyle ki düzenli olarak yapıldığında ortaya çıkan sonuçlar gerçekten şaşırtıcı. Asansör kullanmayı bırakıp topuklu ayakkabı ile merdiven çıkmak, ileri geri ve yana doğru suquat duruşu ile yürümek bacak, karın ve kalça kaslarını çalıştırıyor, sıkılaşma sağlıyor. Fit kalmak bu kadar kolay, üstelik daha çekici, daha dişi görünerek! Denemesi çok kolay etkisi inanılmaz…

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bilgi edinin
Accept !