99 Doğal bebek bakım ürünleri ile bebekler daha mutlu


Şampuandan banyo yağına, pişik kreminden bebek losyonuna kadar bebeğinizin narin cildine özel ürünler sunan 99 doğal bebek bakım ürünleri, saf ve bitki özlü formülüyle bebeğinizin sağlığını her şeyden önde tutuyor. 99 doğal bebek bakım serisi ile bebekleriniz sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyüyor.

Bebeğinizin cildinin pH değeri ile uyumlu formülü ve yüksek oranda doğal içeriğiyle 99 bebek şampuanı bebeğinizin banyodaki en iyi dostu. Miniklerin cildini tahriş etmeden nazikçe temizleyen doğal bebek şampuanı, zeytinyağı ve B5 provitamin içeren özel formülü ile bebeğinizin saçına yumuşaklık ve parlaklık kazandırıp saçların kolay şekil almasını sağlıyor. Omega 9 ve E vitamini yönünden zengin olmasıyla da bebeğinizin cildini besliyor. Göz yakmayan formülü ve hoş kokusuyla bebeğiniz banyo yaparken artık daha mutlu olacak.

Banyo sonrası ve alt değişimlerinde kullanabileceğiniz 99 doğal bebek yağı ile bebeğinizin cildi ilk günkü yumuşaklığına kavuşuyor. Makadamia Fındığı Yağı, Jojoba yağı ile A ve E vitaminlerinden oluşan bu yağ, bebeğinizin cildini nemlendirip yatıştırıyor. Ayrıca cildin yağ oranını dengeleyerek kuru yıpranmış ciltler için ideal bir bakım sağlıyor. Antioksidan özelliği ile cildi dış etkenlerden ve güneşin zararlı UV ışınlarından koruyarak yara ve yanıkların iyileşmesinde etkili bir rol oynuyor.
Bu bebek yağı, aynı zamanda bebeğinizin saç derisinde oluşan konakları yumuşatmak için de etkili bir çözüm. Banyo öncesi bebeğinizin saç derisine bu yağdan sürüp 10 dakika bekledikten sonra nazikçe yıkayın. Bebeğinizin saçındaki konaktan eser kalmayacak.

99 Doğal bebek bakım ürünleri ile bebeğiniz hem canlı, yumuşacık ve sağlıklı bir cilde sahip olacak, hem de göz yakmayan formülü ve mis kokulu ürünleri ile bebeğiniz için banyo ve bakım saatleri daha keyifli hale gelecek.

99 Doğal bebek bakım ürünleri ile bebekler daha mutlu 99 Doğal bebek bakım ürünleri ile bebekler daha mutlu Reviewed by VEKA MEDYA on Salı, Aralık 23, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bumerang -  Yazarkafe